Наша компанія займається IT аутсорсингом не перший рік і за час своєї роботи, заслужила репутацію фірми надає дійсно якісну і недорогу послугу. Суть даної послуги полягає в обслуговуванні IT інфраструктури компанії-замовника нашою фірмою, що дозволяє значно скоротити витрати і зробити все супутні процеси швидшими і ефективними.

Для кого буде корисна ця послуга

Послуга буде особливо корисна компаніям, які тільки починають свою роботу, так як вони, як ніхто інший потребують грамотному супроводі та розвитку їх IT інфраструктури. Крім того IT аутсорсинг буде корисний зростаючим компаніям у яких була своя власна IT служба, але нові завдання і цілі переросли кваліфікацію працюючого IT персоналу. У такій ситуації залучення нових фахівців або перенавчання старих може обійтися набагато дорожче, ніж звернення до нашої компанії. Однак найчастіше даною послугою користуються організації з невеликою кількістю співробітників, малий бізнес, для якого достатньо періодичних відвідувань компанії штатним системним адміністратором і віддалена підтримка. Ми вам рекомендуємо компанію ТОВ «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ХХІ» яка все знає про світ ІТ на сайт https://www.telecommunications-xxi.com.ua/ru/

Аутсорсинг – варіанти обслуговування

Для власників компаній є як мінімум кілька варіантів обслуговування, вони відрізняються як за переліком виконуваних завдань і характеру їх виконання, так і за вартістю, ви можете замовити:

• IT Аутсорсинг комплексного типу – даний тип обслуговування включає в себе підтримку і управління операційними системами компанії, різних офісних додатків, техніки і так далі. При такому варіанті обслуговування залучені фахівці відповідають за весь спектр робіт по підтримці і розвитку IT інфраструктури фірми. Це оптимальний формат для малих компаній.

Читайте також  Преимущества iPhone 11

• Функціональний аутсорсинг – при такому варіанті, на аутсорсинг передається тільки частина функцій техвідділу. Іншими словами основну частку всіх робіт виконують штатні фахівці компанії.

• Аутстаффинг – він передбачає повне виведення робочого персоналу. Виходить так, що фірма обслуговує IT інфраструктуру компанії буде формальним роботодавцем, в зоні її відповідальності буду перебувати усі послуги спрямовані на співпрацю з персоналом фірми.

Наша компанія здійснює всі перераховані вище варіанти обслуговування.

Чому працювати з нами вигідно?

IT Аутсорсинг дозволяє вирішити відразу кілька завдань пов’язаних з ефективністю і економікою компанії, завдяки цій послузі ви:

• Забезпечите зростання продуктивності і стабільність роботи IT інфраструктури компанії.

• Щоб зменшити кількість простоїв з технічних причин.

• Скоротіть витрати на обслуговування.

• приверне висококваліфікованих фахівців за прийнятні гроші.

• Зробите економіку своєї компанії більш передбачуваною і прозорою, так як будете заздалегідь знати більшість витрат.

IT Аутсорсинг – це зручно і вигідно, зверніться до нас і переконаєтеся в цьому самі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут