Internet Archive відкрив доступ до 1,4 млн книг, які раніше можна було лише орендувати. Це спростить віддалене навчання мільйонів студентів по всьому світу.

Cайт з мільярдами збережених веб-сайтів, безкоштовної музики і декількома мільйонами книг змінив правила оренди і відкрив вільний доступ до 1,4 млн книг. Це дозволить віддалено вчитися студентам, дослідникам і викладачам.

Internet Archive існує вже майже десять років. Однак весь цей час сайт використовує систему оренди, коли користувачі можуть читати тільки обмежену кількість книг одночасно і через деякий час зобов’язані «повернути» їх. Якщо ви хочете прочитати книгу, яку вже взяв інший користувач, то вам доведеться почекати.

«Тепер ми зрозуміли, що наша бібліотечна система не може маштабуватись для задоволення потреб світового співтовариства. Щоб змінити цю ситуацію, нам потрібно було піти на великий крок », – заявила адміністрація архіву.

Вони додали, що більшість читачів і студентів уже мають доступ до новинок через сервіси OverDrive і Hoopla. Але у студентів і викладачів можуть виникнути труднощі з тим, щоб вивчити архівні книги, які існують тільки на папері. У зв’язку з популярністю віддаленого навчання, це може стати ще більшою проблемою.

Суспільну підтримку цій бібліотеці надали понад сто установ, приватних осіб і університетів, включаючи Массачусетський технологічний інститут (MTІ). Будь-які зацікавлені особи можуть спонсорувати подальшу оцифровку і збереження книг.

Читайте також  Таксі онлайн - швидко і недорого

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут