Компанія Samsung випустила офіційну заяву щодо інформації про блокування телевізорів в українських користувачів. Вона розповіла, як відрізнити телевізори, випущені для України, від пристроїв, призначених для інших країн, а також дала кілька рекомендацій тим, хто зіткнувся з блокуванням і не знає, що робити .

Прес-служба Samsung:

Блокування торкнулося функції пристроїв, які були зроблені для використання на території інших держав або регіонів. Заблоковані функції не могли бути доступні на таких пристроях без проведення маніпуляцій зі зміни встановлених заводських налаштувань (наприклад, розблокуванням або перепрошивкою).

Такі пристрої не сертифіковані для використання в українському регіоні, що виключає можливість виробника гарантувати коректну їх роботу, доступність всіх функцій, а також своєчасне і якісне сервісне обслуговування відповідно до глобальних корпоративних стандартів компанії Samsung Electronics. Крім того, частина сервісів, реалізованих через заблоковану платформу, можуть мати ліцензійні обмеження по території використання.

Читайте також  Apple Watch Series 7 и Apple Watch 6: в чем отличия

Інформація про те, що доступність функцій залежить від регіону поставки вказана в інструкції користувача. Відповідно до законодавства України пристрої повинні мати сертифікати EAC (сертифікат відповідності технічним регламентам Євразійського Економічного Союзу) і бути марковані знаком EAC на етикетці корпусу і коробки. Сертифікат EAC повинен бути в наявності у продавця.

Ми рекомендуємо користувачам при покупці телевізорів перевіряти наявність такого сертифікату у місці продажу, а також упевнитися, що модель, зазначена в сертифікаті EAC, повністю збігається з моделлю, зазначеної на пристрої.

Компанія Samsung рекомендує купувати продукцію тільки в офіційних каналах продажів (наприклад, в магазинах фірмової роздробу Samsung або на сайті фірмового інтернет-магазину), щоб мати можливість користуватися всіма функціями вироби і також підтримкою виробника.

З усіх питань ідентифікації пристроїв ми рекомендуємо звертатися в службу підтримки Samsung Electronics. Крім того, додаткову інформацію з питань технічної підтримки можна знайти на сайті Samsung .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут