Загальний світовий прибуток від продажів стільникових телефонів в третьому кварталі 2019 року зменшився в річному вираженні на 11% і склав 12 млрд доларів. Це сталося через розширення асортименту моделей середнього рівня і привело до падіння доходів основних виробників смартфонів. У десятці провідних брендів тільки Samsung і Huawei змогли збільшити свої доходи. Крім того, цикл заміни смартфонів преміум-класу подовжився, оскільки останні апаратні нововведення не змогли стати достатньою причиною для оновлення. Такий висновок міститься у звіті аналітичної компанії Counterpoint.

Apple домінує на зазначеному ринку, захопивши 32% загального доходу і 66% прибутку. Постійна база преміум-користувачів на основних ринках, таких як США, ЄС і Японія, є однією з причин того, що Apple продовжує зберігати такий рівень прибутку, про якому конкуренти можуть тільки мріяти. На думку фахівців Counterpoint, «загальна екосистема» Apple досить сильна, щоб гарантувати компанії стабільний приплив доходів у найближчі роки.

Читайте також  Який iPhone вибрати у 2022 році?

Samsung займає друге місце, отримуючи 17% всього прибутку галузі. Згадане вище зростання доходів Samsung обумовлене розширенням лінійки Galaxy A і успіхом серії Galaxy Note 10.

Китайські виробники смартфонів працюють з низьким прибутком, але більшою, ніж у попередні роки. Вони пропонують моделі з хорошими характеристиками за доступними цінами.

В найближчі квартали очікується поліпшення показників у зв’язку з впровадженням 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут