Британська компанія Computer Disposal Limited (CDL) опублікувала результати незвичайного дослідження, присвяченому популярності програмного забезпечення у комп’ютерних піратів. Як методики відбору фахівці використовували кількість запитів на скачування того чи іншого софта на торрент-трекерах. Примітно, що до списку увійшли і деякі російські програми.

Згідно зі звітом експертів, найбільшою популярністю у творців «кряків» в Великобританії користується продукція Adobe. Лідером своєрідного антирейтингу став графічний редактор Photoshop, другу і третю сходинку посіли дизайнерські пакети Illustrator і Premiere Pro. Всього ж на частку фірмової продукції софтмейкера довелося 50% усього списку з 20 найбільш скачуваних рішень в країні.

У топ-10 зламаних додатків також увійшов архіватор WinRAR. За даними CDL, ця програма стала найбільш скачуваною в світовому масштабі серед бюджетних програм, і зайняла четверту позицію в локальному «піратському» рейтингу, складеним компанією.

Крім того, в списку засвітилися продукти Malwarebytes і «Лабораторії Касперського». Підводячи підсумки дослідження, фахівці відзначили, що піратські версії легального програмного забезпечення для захисту комп’ютера можуть поставлятися зі шкідливими вкладеннями, і зроблять пристрій уразливим для хакерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут