Користувачі Windows 10 незабаром будуть спостерігати більше нав’язливої ​​реклами на весь екран. В операційній системі з’явиться функція пропозицій актуальною продукції.

Розробники з компанії Microsoft додали в Windows 10 новий рекламний функціонал. Він представляється як опції для програми “Налаштування”, але насправді користувачам будуть розповідати про переваги таких супутніх електронних товарів, як браузер Edge і текстовий редактор Office 365.

Новинку побачать деякі люди вже в найближчі тижні. На їх моніторах на весь екран з’явиться банер Get even more out of Windows ( “Отримайте більше від Windows”). Висвітиться він, з високою ймовірністю, після установки щомісячного сукупного оновлення, але для більшості контент стане доступний при черговій перезавантаження системи.

Далі користувачеві запропонують оформити платну підписку на програми від Microsoft. Якщо той погодиться, повноекранний рекламний режим закриється, при відмові він перейде на наступну сторінку. При цьому йому доведеться вже через три дні знову ознайомитися з пропозицією, згідно з умовами.

Після цього власник комп’ютера ознайомитися з інформацією про браузері Edge і пошуковою системою Bing. При бажанні їх можна закріпити в панелі завдань. На третій сторінці можна буде за 50% оформити підписку на Microsoft 365.

Тим не менш, це не вся реклама. В процесі експлуатації Windows 10 іноді будуть спливати вікна з аналогічною інформацією. Відключити їх не можна, не прочитавши пропозицію. На даний момент воно з’являється, навіть якщо продукт вже використовується.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут