Навіть малопотужний комп’ютер на Windows можна змусити працювати швидше. Звичайно, далеко не завжди він зможе вийти на рівень сучасних ПК, але вдихнути життя в старий девайс простіше, ніж здається, повідомляє internetua.com .

Ось сім способів зробити швидше комп’ютер на Windows.

1. Замініть HDD на SSD і додайте трохи оперативної пам’яті. Комп’ютер скаже спасибі за такий розкішний подарунок і почне “шарудіти” помітно швидше. А старий вінчестер можна використовувати як зовнішній накопичувач для резервного копіювання та зберігання фотографій і фільмів.

2. Якщо хочеться вирішити питання безкоштовно, то почати варто з видалення додатків з автозапуску. Наберіть “Автозапуск” в відкритому меню “Пуск” і подивіться, які саме програми відкриваються разом з включенням комп’ютера. Відключити їх можна простим пересуванням повзунка.

3. Закрийте зайві вкладки в браузері. Улюблений всім Chrome, хоч і став продуктивніше, все одно може активно витрачати оперативну пам’ять і гальмувати систему. Чим менше вільного місця в ОЗУ, тим більше даних доводиться скидати в файл підкачки (тимчасову пам’ять) на жорсткому диску. А якщо цей жорсткий диск – НЕ SSD, а звичайний, то вилучення інформації з файлу підкачки може займати багато часу. І витрачати багато нервів.

4. Регулярно перезавантажувати комп’ютер – досить одного разу на кілька днів. При перезапуску ПК оптимізує систему, проводить часткову дефрагментацію для підвищення продуктивності.

5. Тимчасово призупинити додаток для хмарної синхронізації – OneDrive, Google Диск, Dropbox і так далі. Обмін даними може помітно впливати на продуктивність.

6. Спробуйте скористатися функцій ReadyBoost, яка доступна в Windows 10. Вона дозволяє використовувати швидкісну флешку в якості додаткової оперативної пам’яті.

7. Перевірте систему антивірусом або декількома. У ній можуть таїтися приховані програми, які гальмують комп’ютер. Перевірку найкраще запустити перед сном, а вранці подивитися результати.

Читайте також  WhatsApp на ПК отримає декілька довгоочікуваних функцій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут