Авторитетні джерела повідомляють, що компанія Google працює над розробкою навчального відео для користувачів, які вперше мають справу з мобільним браузером Chrome. Короткий відеоролик детально розповість про основні елементи системи навігації, а також корисні функції. Головне завдання навчального відео – детально розповісти користувачам про браузер Chrome.

Згідно зі звітом PhoneArena, користувачі Google Chrome зможуть переглянути відеоурок, в якому розглядаються базові функції браузера. Ця функція буде інтегрована безпосередньо в додаток і вже знаходиться на стадії тестування. Оновлений додаток можна встановити на смартфон Android прямо зараз через Google Play Store. Він включає в себе додаток Chrome Canary і додаток Chrome Dev, які дозволяють користувачам мати доступ до функцій, що тестуються компанією та пізніше з’являться в фінальних збірках.

Ця функція буде реалізована виключно для мобільних пристроїв, які функціонують під управлінням операційної системи Android. Це своєрідний ексклюзив від Google. Не варто очікувати на появу навчального відео на iOS чи в комп’ютерній версії браузера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут