Авторитетні джерела повідомляють, що компанія Google працює над розробкою навчального відео для користувачів, які вперше мають справу з мобільним браузером Chrome. Короткий відеоролик детально розповість про основні елементи системи навігації, а також корисні функції. Головне завдання навчального відео – детально розповісти користувачам про браузер Chrome.

Згідно зі звітом PhoneArena, користувачі Google Chrome зможуть переглянути відеоурок, в якому розглядаються базові функції браузера. Ця функція буде інтегрована безпосередньо в додаток і вже знаходиться на стадії тестування. Оновлений додаток можна встановити на смартфон Android прямо зараз через Google Play Store. Він включає в себе додаток Chrome Canary і додаток Chrome Dev, які дозволяють користувачам мати доступ до функцій, що тестуються компанією та пізніше з’являться в фінальних збірках.

Читайте також  Google розповіла про «секретну» функцію зарядки Pixel 5 (відео)

Ця функція буде реалізована виключно для мобільних пристроїв, які функціонують під управлінням операційної системи Android. Це своєрідний ексклюзив від Google. Не варто очікувати на появу навчального відео на iOS чи в комп’ютерній версії браузера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут