Стала доступна публічна бета версія Android 11

Остання версія програмного забезпечення Android знаходиться у відкритій бета-версії, і для її установки потрібно всього кілька натискань.

Для початку слід зазначити, що на даний момент бета версію Android 11 можна встановити тільки на смартфони починаючи від Pixel 2 і вище. Смартфони таких компаній, як OnePlus, Xiaomi, Oppo Vivo, Sharp, Realme і Transsion зможуть скористатися оновленням в найближчі кілька тижнів.

Важливо розуміти, що, хоча ця бета-версія відкрита для широкої публіки, вона ще не закінчена і призначена в першу чергу для розробників, що тестують свої додатки. Це може викликати несподівані проблеми з телефоном, починаючи від збоїв в роботі додатків і зниження продуктивності акумулятора до більш серйозних проблем, таких як втрата даних. Тому перед тим як почати користуватися новим ПЗ треба переконатися, що резервні копії даних пристрою зберігаються в хмарі, і діяти з обережністю.

Стала доступна публічна бета версія Android 11

Спосіб отримання бета версії досить легкий.

На будь-якому пристрої, на якому знаходиться обліковий запис Google, треба відвідати офіційний сайт бета версії Android 11, щоб зареєструвати відповідний телефон. І потім в автоматичному режимі, або в ручному почати оновлення системи.

Представники Google повідомляють, що для установки програмного забезпечення на телефон може знадобитися більше 24 годин. Як тільки завантажиться програмне забезпечення, смартфон почне процес установки бета-версії Android 11.

На даний момент в категорію смартфонів, які підходять відносять близько 8 моделей Pixel.

Посилання на сторінку з бета версією Android 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут