Компанії Microsoft і Google з недавніх пір знову активно змагаються на ринку браузерів. Chrome все ще залишається найбільш затребуваним браузером, але Edge стрімко набирає популярність (тим більше, що Microsoft почала активно просувати його на всі комп’ютери з Windows 10 через «Центр оновлення Windows» незалежно від бажання користувача).

Як повідомив сайт Techdows, тепер при входів в Gmail на Edge користувач отримує сповіщення безпеки про вхід з нового комп’ютера (хоча комп’ютер насправді може побут не новим, а тим же самим, на якому користувач раніше працював в Chrome). У листі також міститься посилання з пропозицією встановити Chrome. Таким чином Google рекламує свій браузер тим користувачам, які запустили Edge навмисно або помилково. У листі зазначено, що Chrome – швидкий, простий і безпечний браузер, створений для сучасного інтернету і дозволяє отримати максимум можливостей від Windows 10.

У Microsoft були схожі способи боротьби з конкурентом. Наприклад, при запуску Chrome могло з’явитися системне повідомлення про те, що цей браузер уповільнює роботу комп’ютера, з пропозицією почати використовувати Edge. Крім того, іноді Windows 10 скидала настройки використовуваних за замовчуванням програм, через що посилання на веб-сторінки починали відкриватися не в Chrome, а в Edge.

Примітно, що Microsoft працює над Edge спільно з Google. Корпорація добра допомагає редмондскій компанії забезпечувати сумісність браузера з усіма сучасними веб-стандартами. Оновлений Edge заснований на движку від Chromium, проекту, розвитком якого активно займається Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут