Ще в 2015 році Американський союз громадянських свобод (ACLU) запустив додаток під назвою “Мобільне правосуддя”, яке покликане допомогти фіксувати проступки поліції. Відео, записані за допомогою програми, автоматично надсилаються на сервери ACLU на випадок, якщо поліцейські намагаються забрати ваш телефон. Додаток має три функції: Запис, фото та Звіт.

Запис використовується для зйомки інциденту, пов’язаного з можливими не правомірними діями поліцейських, і є кнопка тестування, яка дозволяє користувачам переконатися, що їх камера працює. Після припинення запису відображається звіт. У цю секцію програми повинна бути включена вся інформація, що стосується інциденту. Слід зазначити, що користувачі також можуть подавати звіт в АСЛУ, не знімаючи відео інциденту.

Функція Witness дозволяє дізнатися, де інший сусідній користувач програми записує інцидент, щоб ви могли стати свідком події та записати її під іншим кутом. Щоб налаштувати програму на цю функцію та увімкніть “Трансляція мого місцезнаходження”. Торкніться кнопки «Свідок». Якщо хтось із цього району зафіксував проступки поліції, вам надійде сповіщення, і карта направить вас на інцидент, що знаходиться поруч.

У той час як додаток доступний лише у 17 штатах та Вашингтоні (штати – Арізона, Каліфорнія, Колорадо, Джорджія, Меріленд, Мічиган, Міннесота, Міссісіпі, Міссурі, Небраска, Нью-Джерсі, Нью-Мексико, Північна Кароліна, Оклахома, Орегон, Пенсильванія , і Вірджинія), вона незабаром буде доступна у всіх 50 штатах і буде виконувати власні закони кожного штату держави про реєстрацію діяльності поліції. При успішному використанні додатку в США можливе його поширення у всьому світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут