Американська технологічна корпорація Microsoft має намір внести великі зміни в функціональність і призначений для користувача інтерфейс в власну операційну систему Windows 10 в наступному році. Як нині передбачається, зміни стануть кардинальними.

Тематичний портал PCOnline уважно проаналізував офіційні повідомлення та скріншоти, які зробили співробітники IT-гіганта з США на заході Build 2020 і інших, на підставі чого зміг розповісти своїм користувачам про майбутнім нововведення. Як виявилося, в планах компанії Microsoft презентувати в першій половині року оновлення Windows 10 21H1. Завдяки зусиллям програмістів американської корпорації в істотній мірі зміниться інтерфейс, який стане більш орієнтованим на сенсорне керування., Також оновиться організація багатозадачності.

Покращена модифікація файлового менеджера File Explorer UWP, нині прихована в коді «операційки» Windows 10, виступить заміною з великою часткою ймовірності додаток File Explorer. Новинка більше орієнтується на сенсорне управління, в тому числі оптимізовані інтервали між різними елементами і великі значки. У «Пуск» не виявиться «Живих плиток» № за замовчуванням, але фахівці, ймовірно, активізують їх за бажанням клієнтів. При натисканні Alt + Space нова опція Focus Search дасть можливість знайти додатки і довільні файли в системі, а також виконувати пошук в онлайн-режимі. Як повідомляється, дана функція зможе краще індексувати локальні об’єкти, включаючи і ті файли, типи яких зараз не потрапляють в пошук Windows 10. Модернізують експерти з Microsoft ексклюзивний браузер Edge, де виникне бічна панель, сприяє пошуку за ключовими словами не йдучи при цьому з поточної сторінки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут