Популярний відеохостинг YouTube минулого місяця анонсував корисну функцію поділу довгих роликів на окремі розділи. Тепер нововведення, яке значно спрощує навігацію по об’ємним відеоматеріалів, стало загальнодоступним, а в мережі з’явився його детальний опис для глядачів та авторів контенту.

Анонс корисної функції відбувся в офіційному Твіттері YouTube. Представники сервісу відзначили, що розширили його можливості з урахуванням побажань аудиторії. Розробники також опублікували короткий ролик з демонстрацією оновленої системи навігації по відео.

Що змінилося

Тепер глядачі можуть використовувати розміщені на часовій шкалі плеєра “закладки” з описом контенту. Це працює це зразок змісту в книзі. Розподіл ролика на розділи не обов’язково для авторів: якщо вони не розіб’ють своє відео на глави, перемотування буде здійснюватися вперед і назад з кроком в 10 секунд. Якщо ж творець відео включить закладки, їх повинно бути не менше трьох з тривалістю кожної більше 10 секунд.

Нова функція вже доступна користувачам додатка YouTube на платформах Android і iOS, а також в десктопних версії сервісу.

Нова функція мобільного YouTube

До слова, нещодавно в мобільному додатку YouTube з’явився повноцінний пошук Google. При введенні запиту в графі пошуку користувачам виводяться не тільки відеозаписи, а й пошукова видача Google, яка може вести на сайт продукту або інший ресурс.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут