Користувачі операційної системи Windows 10 поскаржилися на її нестабільну роботу після установки чергового апдейта. За їх словами, оновлення призводить до нових проблем, створюючи незручності для власників комп’ютерів.

12 травня компанія з США випустила пакет драйверів для Windows 10, який є стандартним набором, який програмісти готують до вівторках. Як виявилося, при створенні апдейта, що підвищує безпеку в таких продуктах, як Microsoft Office, Microsoft Xbox, Microsoft Edge і Internet Explorer, розробники допустили помилки, що призводять до некоректної роботи операційної системи.

В першу чергу мова йде про зникнення звуку. Оновлення KB4556799 видаляє всі аудіоконфігураціі, в тому числі і драйвера Realtek. Інші ж скаржаться, що системні папки не будуть зачіпатися, але аудіо все одно не відтворюється. Є й інша, не менш велика проблема. Вона пов’язана з видаленням тимчасового профілю користувача. Коли вона проявляється, користувач втрачає доступ з до своїх файлів. Багатьом здається, що ті видалені, але насправді, їх просто не видно через зміну профілю. При цьому всі налаштування повертаються до первинних. Щоб знову їх використовувати, потрібно повернутися до колишньої конфігурації.

На даний момент програмістів не виправили помилку, а тому що оновили ОС до останньої версії продовжують відчувати проблеми. Деякі змогли позбутися від порушень в роботі, багаторазово, до десяти разів поспіль, перезагрузивши комп’ютер. При цьому найнадійнішим способом усунути неполадки є повне видалення нових файлів і повернення до попередньої версії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут