Компанія Google почала широке поширення нової версії інтерфейсу відеосервісу Youtube серед користувачів мобільних пристроїв з операційними системами Android і iOS. 

Основні зміни на YouTube зводяться до того, щоб користувачі могли зосередитися на перегляді. YouTube для Android і iOS тепер отримав нову сторінку відео. На ній підняті вгору, але стиснуті коментарі, а мініатюри відео стали більшими. 

Якщо раніше було потрібно прокрутити сторінку вниз, то тепер коментарі ховаються під рядком каналу і кнопками підписки / сповіщень. Секція показує лічильник і верхній з коментарів, після натискання користувач отримує доступ до повного списку коментарів.

Як пояснила команда YouTube, експерименти показали, що з новим дизайном користувачі пишуть більше коментарів. При цьому мініатюри відео стали набагато більшими. Подробиці про ролик відображаються внизу, а не справа, і включають основну картинку каналу. 

У розділі Up Next (Наступне) тепер відображається більше видів контенту, включно із оновленнями, опитування, зображення, анімовані GIF від авторів роликів, а також мікси YouTube.

Нововведення виявилися досить спірними. Особливо для користувачів, які віддають перевагу більш щільним спискам зі слайдами роликів. Так, наприклад, на екрані Pixel 4 одноразово показується тільки два відео. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут