Google грандіозну зачистку розширень для Chrome

В Chrome Web Store в даний час міститься більше 200 тисяч розширень, але скоро їх може стати набагато менше. Компанія Google ухвалила нові правила, завдяки яким цей магазин стане “чистіший”.
Google грандіозну зачистку розширень для Chrome

Про необхідність навести порядок в Chrome Web Store компанію Google наштовхнув наплив шахраїв, які розміщують величезну кількість платних розширень, помічених в здійсненні нелегальних транзакцій. Через шахраїв росте число дубльованих, спамерських та шкідливих розширень, які наповнили каталог низькоякісним і відверто небезпечним контентом.

У серпні вcтупили в силу нові правила для каталогу Chrome Web Store:

  • Заборонено створювати дублікати розширень (наприклад, розширення зі шпалерами, які мають різні назви, але надають однакові файли)
  • Не можна використовувати спам з ключовими словами, заповнювати метадані безліччю ключових слів і вносити розширення в декілька категорій
  • Забороняється використовувати додатки, які вводять в оману, некоректно відформатовані, неінформативні, нерелевантні, надмірні або недоречні метадані
  • Розробникам заборонено накручувати рейтинг і кількість установок розширень
  • Не допускаються розширення, які мають лише одну мету (наприклад, запуск веб-сторінки або програми)
  • Заборонені розширення, які зловживають повідомленнями, спамлять рекламою або іншими повідомленнями

До 27 серпня розробники можуть привести свої розширення в відповідність з новими правилами, інакше їх проєкти будуть видалені. Google очікує, що ці заходи дозволять очистити Chrome Web Store від непотрібних і шкідливих розширень, в результаті чого спроститься пошук корисного контенту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут