Користувачі Twitter здивувалися неочевидній функції текстового редактора Word з офісного пакету Microsoft. Як їм вдалося з’ясувати, в програмі передбачена можливість швидкого збереження медіаконтенту з документа.

Юзер @White_Bride розповіла, що дізналася, як швидко експортувати зображення оригінального розміру з документів формату .docx: «Сьогодні я дізналася, що .docx це не цілісний файл, а чіп-архів». Спосіб полягає в перейменуванні формату текстового документа в .zip – все зображення будуть знаходитися у відповідних папках в архіві.

Коментатори здивувалися «секретному» способу і подякували автора за знахідку. «Ось щас життя поділилася на до і після», – зауважив один з користувачів. «Про скільки вам відкриттів дивних …», – поіронізувати над ситуацією інший коментатор.

Деякі користувачі доповнили рада автора, помітивши, що спосіб працює і з файлами інших програм офісного пакету Microsoft. У коментарях уточнили, що подібним чином можна експортувати мультимедійні дані з документів PowerPoint, Excel і інших додатків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут