Google випустила чергову версію Android 11 для розробників, розкривши нові особливості наступної ітерації своєї мобільної ОС. Серед оновлень системи вже помічені досить корисні функції. Про це повідомляє 9to5Google.

Тепер на смартфонах з Android з’явиться можливість одним дотиком очистити панель повідомлень, якщо їх збереться занадто багато або вам просто захочеться мати порожнє меню. Причому мова йде про всі повідомлення, в тому числі від системи.

У попередніх версіях операційної системи існувало кілька типів повідомлень, які не можна було приховати до завершення певної дії, наприклад, повідомлення про підключення до іншого пристрою через Bluetooth або запуску WhatsApp Web.

Крім функції очищення повідомлень в Android 11 можна очікувати і ряду інших корисних опцій. Роботу випадково закритих програм можна відновити відразу з «Недавніх додатків», там же з’явиться більше дій для користувача, включаючи створення скріншота без переходу в вікно програми. Також відомо, що в Android 11 будуть перемальовані іконки деяких системних додатків і зміняться деякі інші елементи інтерфейсу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут