ios 14

І знову з’явилась нова інформація щодо оновлень ОС компанії Apple, за інсайдерською інформацією знайдено нову знахідку в вихідному коді iOS 14. Цього разу був виявлений інструмент для розробників, який дозволяє запускати додатки на смартфоні без його установкиЮ, такої функції ще ніколи не було в iPhone. Щоб скористатись цією можливістю досить перейти по посиланню або відсканувати QR-код. Дана функція за інформацією отримає назву Clips. Про це повідомляє авторитетний ресурс 9to5mac посилаючись на власні перевірені джерела.

Відтепер розробники будуть самі вирішувати, яка частина сервісу буде доступна в «лайтовій» версії, щоб відбувався запуск без установки. Наприклад, можна розмістити рекламний банер на вулиці з QR-кодом на додаток і організувати його обмежений запуск. За бажанням його можна буде встановити для повноцінного функціоналу.

Варто відзначити, що користувачі Android- смартфонів вже мають таку функцію під назвою «додатки з миттєвим запуском» або Google Play Instant. Вона також дозволяє запускати спрощені версії додатка.

За попередніми даними iOS 14 представлять на конференції для розробників WWDC 2020 року, але пройде вона в онлайн-режимі через всесвітню пандемію корорнавірусної інфекції. Щоправда, вихід нової фінальної прошивки повинен відбутись у вересні поточного року.

Також варто відзначити, що це вже не перші витоки щодо функціоналу нової операційної системи, буквально на днях повідомлялось про ще декілька нових функцій в новій ОС від Apple, зокрема з’являться нові віджети і шпалери, детальніше  ознайомитись можна тут. Зокрема, відбудеться масштабна переробка розділу «Шпалери» в налаштуваннях і з’явиться можливість установки віджетів на головний екран за аналогією з iPadOS 13.

Поява в iOS 14 переробленого розділу «Шпалери» було підтверджено скріншотами з операційної системи. На них показується, що у користувачів буде можливість вибирати зовнішній вигляд вибраних шпалер, роблячи їх більш темними, тьмяними, розмитими або застосовувати до них накладення градієнта. Крім цього, на скріншотах показується новий розділ «Колекції», в якому тематичні шпалери будуть об’єднуватися за категоріями.

Також фахівці 9to5Mac знайшли в коді iOS 14 згадку нової функції з кодовою назвою «Avocado». Вона дозволяє встановлювати на головний екран iPhone віджети додатків за аналогією з iPadOS 13. Більш детальних подробиць про функції поки не розкрито.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут