Інсайдери підтвердили дві нові функції iOS 14  – операційної системи для iPhone нового покоління. Згідно з даними видання 9to5Mac і перевіреного інсайдера DongleBookPro, в iOS 14 відбудеться масштабна переробка розділу «Шпалери» в налаштуваннях і з’явиться можливість установки віджетів на головний екран за аналогією з iPadOS 13.

 

Поява в iOS 14 переробленого розділу «Шпалери» було підтверджено скріншотами з операційної системи. На них показується, що у користувачів буде можливість вибирати зовнішній вигляд вибраних шпалер, роблячи їх більш темними, тьмяними, розмитими або застосовувати до них накладення градієнта. Крім цього, на скріншотах показується новий розділ «Колекції», в якому тематичні шпалери будуть об’єднуватися за категоріями.

Раніше про велику переробку шпалер в iOS 14 заявили експерти видання 9to5Mac. Таким чином, це нововведення отримало друге непряме підтвердження.

Також фахівці 9to5Mac знайшли в коді iOS 14 згадку нової функції з кодовою назвою «Avocado». Вона дозволяє встановлювати на головний екран iPhone віджети додатків за аналогією з iPadOS 13. Більш детальних подробиць про функції поки не розкрито.

Apple повинна представити iOS 14 на конференції WWDC 2020  в червні. Вихід фінальної версії прошивки відбудеться у вересні.

Джерело: 9to5Mac .

Читайте також  У месенджері WhatsApp з'явилася нова функція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут