Адміністрація Twitter почала позначати акаунти ботів, а також вказувати контакти реального власника. У соціальній мережі впевнені, що це дозволить користувачам зрозуміти, які публікації з’явилися в їх стрічці автоматично.

Соціальна мережа Twitter оновила свою політику – одною з головних змін стали нові вимоги по відношенню до акаунтів, де публікації з’являються автоматично.

Згідно з новими правилами, розробники повинні «чітко вказувати», чи веде аккаунт бот, якщо так, то потрібно вказати аккаунт реального власника. Як відзначили в адміністрації соціальної мережі, це дозволить будь-якому користувачеві Twitter визначити, які повідомлення в їх стрічці публікує бот.

Видання Engadget відзначає, що це не перша спроба Twitter відрегулювати бот-акаунти. Вони часто використовуються для поширення спаму і є «улюбленим інструментом інтернет-тролів». Саме тому в 2018 році компанія почала боротьбу з «шкідливої ​​автоматизацією».

Але в той же час в Twitter є десятки корисних спамерських пошукових роботів. Наприклад, автоматизовані облікові записи, які твіти кожен раз, коли в районі затоки Сан-Франциско відбувається землетрус, або аккаунт, який  нагадує про те, що потрібно регулярно пити воду.

У соціальній мережі заявили, що нововведення не завадить «хорошим» ботам, але обмежить права «поганих» спамерських пошукових роботів. Можливо, після виборів президента США ці обмеження знімуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут