Компанія Google оновить правила розміщення програм в магазині додатків Play Store, заборонивши їм збирати дані про місцезнаходження пристрою в фоновому режимі. Про це повідомляється в блозі розробників Android.

Нові правила допоможуть користувачами Android-смартфонів краще контролювати доступ до персональних даних для різних пристосунків. Зокрема, Google заборонить збір даних про геолокацію, якщо це не потрібно для коректної роботи програми (наприклад, для геоінформаційних сервісів). В Google розповіли, що зміна правил обговорювалася з розробниками, велика частина яких з розумінням поставилася до запланованих змін.

Зміна політики буде проводитися в кілька етапів. У квітні буде представлено офіційне оновлення вимог до додатків, розміщених в Google Play. До серпня розробники додатків, що використовують дані про місцезнаходження пристроїв, повинні будуть отримати дозвіл від Google. До листопада з Google Play будуть видалені всі додатки, що не відповідають новим правилам.

Як раніше повідомлялось , в грудні 2019 року газета The New York Times опублікувала статтю, в якій стверджується, що місце розташування практично будь-якого користувача смартфона може бути відстежено за допомогою загальнодоступної інформації, що збирається різними додатками пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут