Компанія Help Net Security повідомила про те, що комп’ютери з Windows 7 стали набагато частіше піддаватися атакам хакерів. Ймовірно, це пов’язано з тим, що компанія Microsoft офіційно припинила підтримку цієї операційної системи, і тепер вона набагато більш вразлива, ніж Windows 10.

У 2020 році кількість атак на Windows 7 збільшилася в 2,25 рази, при цьому код майже всіх вірусів унікальний і специфічний, з чого можна зробити висновок, що вони створювалися спеціально для цієї операційної системи і не атакують інші версії Windows.

Зараженню і атакам найбільше схильні  комп’ютери звичайних користувачів, в порівнянні з пристроями, встановленими в організаціях, їх атакують в два рази частіше. 10% уразливих комп’ютерів стикалися з шістьма випадками зараження, а 35% – як мінімум з трьома.

Читайте також  5 корисних функцій Viber, про які ви могли не знати

Одна з найбільш поширених загроз – фішинг. Шахраї створюють підроблені версії сайтів Facebook, Microsoft, Apple, Google, PayPal і Dropbox, щоб з їх допомогою викрадати особисті дані (логіни та паролі для входу в сервіси) і платіжну інформацію.

Перейти з Widows 7 на Windows 10 все ще можна безкоштовно. У користувачів як і раніше виходить активувати актуальну версію операційної системи Microsoft ключем від старих ОС (Windows 7, 8 і 8.1). При цьому платити за апгрейд не потрібно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут