Huawei як і раніше знаходиться в чорному списку США, тому компанія зосереджена над створенням Huawei Mobile Services (HMS) в якості альтернативи Google Mobile Services (GMS). Повідомляється, що китайська корпорація представить заміну на офіційному заході Huawei і Honor в Барселоні 24 лютого.

Численні китайські джерела повідомляють, що Huawei представить європейську версію Honor View 30 на майбутньому західі. Honor View 30 і View 30 Pro були випущені раніше в Китаї. Смартфони для європейського ринку отримають першими HMS з коробки.

Розробка Huawei Mobile Services ведеться вже досить давно. Заміна сервісів Google була запущена в Китаї в режимі бета-тестування. Передбачається, що на цьому заході представлять смартфон Mate 30 Pro з HMS для Іспанії та Індонезії. Доступність пристроїв з сервісами Huawei за межами Китаю зараз обмежена, тому запуск Honor з HMS серйозно вплине на платформу.

Читайте також  Журналісти показали наслідки падіння на підлогу нового Huawei P40 Pro за 1000 євро

У пакет HMS входять такі сервіси, як Huawei ID, Huawei App Gallery, Huawei Themes, хмарне сховище і багато іншого. Також очікується запуск альтернативи деяких важливих додатків Google для навігації, платежів, ігр та обміну повідомленнями.

Huawei потребує альтернативи GMS зараз як ніколи. Компанія зіткнулася з черговою порцією звинувачень з боку влади США. На даний момент у китайській корпорації залишається 45 днів відстрочки, в рамках якої вона має можливість співпрацювати з деякими американськими компаніями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут