Додаток Close contact detector створено для тих , хто міг перебувати поруч з зараженими людьми.

Мобільний додаток було розроблено Генеральним офісом Державної ради, Національною комісією з охорони здоров’я і корпорацією China Electronics Technology Group (CETC). Підтримку програмі надали кілька урядових установ, включаючи Національну комісію з охорони здоров’я, Міністерство транспорту, Китайську залізницю і Адміністрацію цивільної авіації Китаю, які надали дані для роботи софта.

 

Як повідомляє Xinhua, користувачі можуть завантажити додаток Close contact detector, відсканувавши QR-код за допомогою Alipay, WeChat або QQ, а потім зареєструватися за допомогою номера мобільного телефону. Для оцінки ризику зараження коронавірусом необхідно вказати в програмі ім’я людини і його ID-номер (аналог номера паспорта). До кожного зареєстрованого додатку можна прив’язати до трьох ID-номерів.

Після перевірки через бази даних перевізників, а також медичних історій хвороби користувач отримає інформацію про те, чи були за останні два тижні зареєстровані випадки захворювання коронавірусу в транспорті або місцях, де був користувач програми. Якщо подібні епізоди фіксувалися, користувачеві Close contact detector рекомендують залишитися вдома і викликати лікарів.

Згідно з інформацією з програми, ризику заразитися коронавірусом схильні ті, хто живе по сусідству з хворою людиною, вчиться разом з нею, а також ті, хто був пасажиром або членом екіпажу, що знаходився в одному і тому ж транспортному засобі з зараженим – у випадку з авіаперельотом близько контактували з інфікованим вважаються всі пасажири в одному ряду і трьох рядах спереду і ззаду від хворого, а також стюарди, а в поїзді – провідники і пасажири одного купе або вагона.

Відзначимо, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров’я в зв’язку з поширенням коронавірусу на планеті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут