Компанія Microsoft припинила офіційну підтримку операційної системи Windows 7 ще 14 Січня. Однак користувачі виявилися абсолютно не готові розпрощатися з полюбилася платформою.

Фонд вільного програмного забезпечення (Free Software Foundation) вирішив підтримати громадськість і опублікував петицію, яка закликає Microsoft дати Windows 7 друге життя. Для цього пропонується випустити ОС у вигляді вільного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, а також дозволити світовій спільноті розробників вивчати і покращувати її.

Всі бажаючі можуть підписати петицію з такими основними вимогами до керівництва Microsoft:

  • Ми вимагаємо, щоб Windows 7 була випущена у вигляді вільного програмного забезпечення. Її життя не повинно припинитися. Дозвольте спільноті вивчати її, змінювати і поширювати.
  • Ми закликаємо поважати свободу і конфіденційність користувачів, а не просто примушувати переходити на нові версії Windows.
  • Ми хочемо отримати додаткові докази того, що ви дійсно поважаєте самих користувачів і свободу користувачів, а не просто використовуєте ці поняття для маркетингу, коли Вам це зручно.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ага, разбежались. Они спят и видят, как весь мир тупо переходит (не бесплатно ведь) на их десятку. И вся их политика и потуги направлены именно на это. Они скорее выпустят “дополнение”, после которого семерка вообще перестанет работать, чем пойдут навстречу пожеланиям пользователей.

  2. 7 застаріла система, у якій мільйони дирок у захисті, неоптимальна робота з новим залізом, відмова великих компаній створювати ПЗ на систему, яка втратила актуальність. І те, що розробники ігор переходять на нове api dx12, яке не буде працювати на 7/8/8.1. цю систему потрібно просто забути

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут