Microsoft збирається запустити новий тип підписки на офісний пакет програм. Німецьке видання Windows United повідомляє, що в нього увійде спеціальна версія Windows 10.

За даними джерела, в підписку Microsoft 365, крім уже доступних програм пакета Office, увійде Windows 10. Експерти підкреслюють, що володар підписки отримає особливу, розширену версію операційної системи. Які можливості та додаткові програми будуть в неї включені, не повідомляється. Реліз оновленої підписки повинен відбутися влітку 2020 року.

Інсайдери припустили, що в новому пакеті Microsoft 365 з’явиться опція відключення реклами. На даний момент рекламні блоки відображаються для всіх власників стандартної ліцензії ОС.

1 коментар

  1. И как мне кажется каждая следующая версия хуже предыдущей.Была класс 3.11 и Windows 95, где не было ничего лишнего и при необходимости можно было сократить на 60% Пока Майкрасофт возится с 10 версией и готовит 11, многие просто перейдут на Линучс, ведь он не требует обновления “железа”, да и работает очень стабильно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут