Компанія Xiaomi почала поширення нової функції для оболонки MIUI 11, який орієнтована на учнів, студентів і викладачів.

По суті мова йде про програму, яка об’єднує в собі функції календаря, записної книжки і планувальника справ. Розробники стверджують, що цей додаток є куди більш функціональним, ніж стандартний додаток календаря. У нього більше можливостей, які напевно оцінять зайняті навчанням люди.

У цьому додатку можна зберегти розклад всіх занять, додати інформацію про студентів і вчителів. Є зручна функція обміну інформацією. Одним натисненням кнопки ви можете поділитися заздалегідь запланованим розкладом з усією групою або з декількома класами, що значно спрощує планування робочих днів.

Перші користувачі, які вже випробували нововведення, кажуть, що реалізовано в цьому додатку все дійсно дуже зручно. Крім того, є синхронізація зі стандартним календарем MIUI, в майбутньому планує інтеграція з іншими додатками MIUI. Є підтримка голосового помічника, який дозволить швидко робити нотатки і вносити зміни в розклад.

Поки що оновлення поширюється на території Китаю, але найближчим часом вона має з’явитися на смартфонах по всьому світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут