Компанія Microsoft планує припинити підтримку операційної системи Windows 7 з 14 січня 2020 року. Згідно офіційній політиці компанії, всі користувачі Windows 7, бажаючі зараз перейти на Windows 10, повинні заплатити 120 доларів (2,9 тис грн). Однак на практиці у багатьох виходить оновитися безкоштовно.

Перейти на Windows 10 все ще можна безкоштовно. І ось чому
Як повідомляють ентузіасти і щасливчики, якщо ви оновлюєте комп’ютер з використанням Media Creation Tool, то активувати встановлення нової Windows 10 з наявним ключем виходить без всяких проблем.

Система працює тільки для вже активованих Windows 7, 8 або 8.1, тільки для «Оновлення на місці» і не спрацьовує при чистій установці Windows 10. Тобто, для безкоштовного оновлення після завантаження утиліти Media Creation Tool необхідно вибрати опцію «Оновити цей комп’ютер зараз», а не «Створити інсталяційний носій».

У 2015 році Microsoft пообіцяла безкоштовне оновлення для всіх «законних» Windows 7 і Windows 8.1 до Windows 10 безкоштовно протягом першого року з моменту виходу система. Офіційно період безкоштовного апгрейда завершився в грудні 2017 року.

На соціальному ресурсі Reddit самопроголошений співробітник Microsoft підтвердив, що безкоштовне оновлення до Windows 10 все ще доступно. Він заявив, що весь “безкоштовний апгрейд” являє собою рекламний прийом і Microsoft навіть не потрудилася виправити лазівку, якою широко користуються роками. Однак він попередив, що при цьому потрібно дотримуватися обережності, оскільки при «чистій установці» лазівка не спрацює.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут