Компанія Microsoft продовжує робити щось загадкове з оновленнями для операційної системи Windows. Хоча на цей раз оновлення нічого особливо не зламало, але апдейт був доставлений неправильної категорії користувачів.

Апдейт під номером KB4523786 був поширений разом з необов’язковим накопичувальним оновленням Windows 10 May 2019 Update і приніс “якісні поліпшення для пристроїв, налаштованих з допомогою Windows Autopilot”. Остання функція використовується для ІТ-відділами для налаштування пристроїв корпоративних користувачів і ніколи не пропонується користувачам Windows 10 Home.

Проте, на цей раз це оновлення “прилетіло” саме користувачам Windows 10 Home, а також Windows 10 Pro не зареєстрованим для використання Windows Autopilot.

Простим користувачам, які побачать запропоноване оновлення з згадкою Autopilot на Windows 10 рекомендується пропустити його і не встановлювати. Microsoft вже помітила помилку і припинила поширення “недоречного” апдейта. Служба підтримки зазначила, що ніякої шкоди апдейт не приніс і нічого робити з його приводу не потрібно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут