Компанія Huawei представила свій аналог додатка Google для смартфонів на основі Android кілька місяців тому. Тепер додаток Huawei Assistant стало доступно для завантаження найсміливішим і відважним.

Це рання тестова версія і Huawei пропонує користувачам випробувати її. Для установки буде потрібно смартфон Huawei або Honor з фірмовою оболонкою EMUI версії 9.1 і вище.

Huawei Assistant забезпечує глобальний пошук з одного рядка пошуку — на самому смартфоні, в тому числі поштою та календарі, а також інтернеті. Функція Instant Access відображає вибрані піктограми для швидкого доступу нагорі Huawei Assistant, набір піктограм і їх розташування можна налаштувати. SmartCare відображає контекстні картки, надані Huawei і партнерами. Поки картки доступні для внутрішніх функцій — календаря погоди, пропущених дзвінків, статистики використання смартфона і споживання даних.

Також є новинна стрічка Huawei Newsfeed для заповнення якої планується співпрацювати з провідними новинними агентствами та провайдерами. Наповнення залежить від обраних налаштувань мови і регіону на смартфоні.

Відважним тестерам Huawei пропонує заохочення – щотижня буде вибиратися один переможець і видаватися смартфон P30 Pro в якості призу. Для участі в розіграші треба повідомляти свої враження від Huawei Assistant по одному із запропонованих каналів зв’язку з розробниками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут