Згідно з новою витоку, популярна гра GTA VI може вийти вже в наступному році. Першоджерелом цієї інформації є актор Стівен Огг (Steven Ogg), найбільш відомий за такими серіалами, як «Ходячі мерці» і «Мир дикого заходу». Крім цього, він зіграв Тревора Філліпса (Trevor Phillips) в GTA V.

Нещодавно в своєму Twitter він опублікував пост, в якому заявив, що шосте покоління культової гри має дуже скоро з’явиться на ринку. Він зазначив, що між масштабними проектами Rockstar Games як правило проходить 7-8 років, а GTA V вийшла в 2013 році, отже нова версія гри з’явиться вже в 2020-2022 роках.

Однак в його калькуляції є невелика неточність, справа в тому, що Rockstar Games також випустили Red Dead Redemption 2 між 2013 і 2018 роками, робота над проектом зайняли більшу частину ресурсів студії.

Що стосується слів Огга «скоро» – хто знає, наскільки він обізнаний в цьому питанні. Якщо він працює над грою, то подібна заява була б прямим порушенням угоди про нерозголошення, яке завжди підписують всі учасники подібних проектів. Або ж він просто ворожить? Знову ж таки, поки нічого не ясно.

Все це чутки, так як представники студії Rockstar Games поки не давали ніяких офіційних коментарів щодо GTA VI. Тому нам варто запастися терпінням і чекати новин.

Джерело: thecoinshark.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут