В популярному браузері Chrome з’явилася нова унікальна функція.

Нова можливість передбачає відправки посилань з десктопної версії додатка на мобільні пристрої. Google вирішила розширити можливості цієї функції і полегшила користувачам дзвінки на знайдені номери.

Повідомляється, що в останній бета-версії Chrome (v78) з’явилася можливість передати телефонний номер з сайту, відкритого на персональному комп’ютері, прямо на мобільний пристрій, повідомляє Android Police.

При натисканні на телефон в адресному рядку браузера з’явиться вікно з пропозицією зробити дзвінок з використанням смартфона. Номер також можна виділити і натиснути на нього правою кнопкою миші, після чого в контекстному меню вибрати, з якого пристрою ви хочете зробити дзвінок.

Відправивши номер на гаджет, на останньому можна побачити повідомлення, натиснути на нього і тут же подзвонити. Таким чином, користувачеві не потрібно вручну набирати цифри на смартфоні.

Ця функція повинна бути включена за замовчуванням в останніх випусках Chrome. Якщо ж вона не з’явилася, то потрібно в адресному рядку ввести chrome://flags/#click-to-call-context-menu-selected-text і примусово включити опцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут