Edge на базі Chromium тепер не можна «знести» з системи
Компанія Microsoft прибрала з Windows 10 можливість видалення фірмового браузера Edge на базі движка Chromium.

Стабільну версію Edge на базі Chromium більше не можна видалити ні через список програм «Панелі управління», ні через додаток налаштувань.

Хоча компанія ще не випустила офіційну стабільну версію, найбільш нетерплячі користувачі вже встигли встановити її за допомогою витік в мережу установника і тепер не можуть видалити Edge. Раніше видалення, але пропало в Windows 10 версії 1903 з номером прошивки 18362.418.

Судячи з усього, саме така доля очікує стабільну версію Edge на момент офіційного релізу. За попередніми даними, Edge на базі Chromium замінить минулий Edge у великому весняному оновленні Windows 10 20H1.

У грудні минулого року Microsoft підтвердила плани з переведення Edge на Chromium, а в квітні оголосила про початок публічного тестування цієї версії браузера.

1 коментар

  1. Майкрософт всеми силами пытается насильно впарить свои гнылые продукты, опять заносчиво решив, что она вправе за конечного пользователя решать, чем тот должен пользоваться и какие программы должны стоять на его компьютере. Наглости немеряно. Вот только с мозгами чем дальше, тем хуже. Разработки настолько сырые, что многочисленные “усовершенствования” только ухудшают продукт. Потому наверное и появляются такие ограничения, не позволяющие убрать это гнылье.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут