Поки оновлення сервісу дійшло тільки до користувачів Apple, але скоро повинен відбутися повноцінний запуск і на Android.

Останнє оновлення Instagram для iOS додало в додаток підтримку темної теми,  повідомляє  The Verge. Вона включається автоматично, якщо в настройках айфона включений нічний режим.

Щоб оцінити новий зовнішній вигляд соцмережі, потрібно виконати всього пару простих кроків.

Як поставити темну тему в Інстаграмі 

По-перше, у вас повинен бути iPhone зі встановленою iOS 13 – починаючи з цієї версії в смартфонах Apple з’явилася повноцінна темна тема. По-друге, необхідно оновити програму Instagram до останньої версії . Перевірити, оновлена програма, можна в App Store .

Оскільки темний режим Instagram прив’язаний до системної темі, потрібно включити її в налаштуваннях iPhone. Для цього потрібно відкрити «Налаштування», вибрати пункт «Екран і яскравість» і переключитися між темами.

Також є варіант просто додати спеціальну кнопку в пункт управління – для цього в тих же налаштуваннях потрібно перейти в «Пункт управління» і додати перемикач в елементи управління.

Після того, як смартфон переключиться на нічний режим, Instagram відразу зробить те ж саме. Спробуйте самі і оцініть новий зовнішній вигляд програми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут