Як повідомляє The Verge, співробітники соціальної мережі Instagram тестують нову функцію, що дозволяє користувачам видаляти небажаних підписників.

Багато власників популярних акаунтів в Instagram не з чуток знають, що деякі підписників можуть серйозно докучати. Інші користувачі хотіли б приховати з чужих стрічок свої фото, особливо якщо на них несподівано підписалися всі мамині подруги. Можливо, незабаром і тим, і іншим стане набагато простіше працювати з соціальною мережею.

Співробітники Instagram повідомили, що тестують нову функцію, що дозволяє видаляти вибрані акаунти з числа підписників, без необхідності блокувати їх або закривати власний профіль.

Коли саме це нововведення стане доступним для всіх користувачів соціальної мережі, поки не відомо. Швидше за все, для видалення своїх фото з будь-чиєї стрічки буде необхідно зайти в свій профіль, вибрати вкладку «Передплатники», відкрити потрібний аккаунт, натиснути на три крапки у верхньому правому кутку його сторінки і активувати відповідну команду.

З одного боку, це досить простий спосіб, з іншого – проводити масові чистки таким чином буде досить трудомістким.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут