Google зробила безкоштовну круту фішку YouTube Premium

В додатку YouTube для мобільної платформи Android з’явився абсолютно безкоштовний режим «картинка-в-картинці», з’ясували розробники з порталу XDA.

Тепер можливість переглядати відео в невеликому віконці при виконанні сторонніх дій доступна власникам пристроїв на базі Android Oreo і новіше без підписки YouTube Premium.

Як дивитися YouTube у фоновому режимі

На момент виходу публікації режим «картинка-в-картинці» доступний тільки глядачам з США і низки країн Північної Америки. А оскільки підтримка функції відтворення відео в віконці поверх інших додатків присутній тільки в Android 8.0 Oreo, аудиторія користувачів, які можуть отримати доступ до нововведення, скорочується ще більше.

Незважаючи на те що Google обмежує доступність режиму «картинка-в-картинці» тільки країнами Північної Америки, є надія, що незабаром він добереться і до України. Традиційно пошуковий гігант розгортає нові функції фірмових сервісів поступово, тестуючи їх працездатність і виправляючи можливі недоліки в міру поширення і отримання відгуків від користувачів.

YouTube Premium і YouTube Music

Як показала практика, режим «картинка-в-картинці» на YouTube працює з усіма відео, за винятком музичних. Дане обмеження пов’язане з тим, що можливість трансляції аудіо- та відеокліпів у фоновому режимі надається для розміщення відеофайлів в рамках окремої послуги під назвою YouTube Music.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут