Пропрацювавши більше року в браузері Edge на базі Chromium, Microsoft нарешті зробила його доступним для Windows і Mac. Новий Edge Browser володіє всіма функціями на основі Chromium з вишуканим підходом від Microsoft. Microsoft розійшлася з движком браузера ще в грудні 2018 року і переключилася на кодову базу Chromium. Новий браузер забезпечує кращу продуктивність, більшу конфіденційність та підвищену швидкість роботи, повідомляє znaj.ua.

Microsoft поступово впроваджує новий браузер для користувачів після ретельного тестування. Він підтримує Edge, а також розширення Google Chrome. Microsoft Edge пропонує додаткові функції, такі як “Колекції”, для аналогічного групового контенту та запобігання відстеження для захисту вашої конфіденційності. Користувачі можуть вибрати один з трьох різних рівнів – базовий, збалансований і строгий, щоб уникнути відстеження.

Читайте також  Експерти назвали популярні вірусні програми на Android

Правда, до цих пір неясно, чи буде він готовий затьмарити Google Chrome.

1 коментар

  1. Может он и неплохой, но благодаря оголтелой политике Майкрософт и навязыванию только своего софта любое нововведение от этой конторы уже воспринимается в штыки и ничего хорошего не ожидаешь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут