Про поняття “кнопковий телефон” згадують хіба що для подарунків своєї бабусі, і подібні пристрої давно перейшли в статус ретро. Спробуємо згадати найпопулярніші телефони початку 21-го століття. Можливо, ви навіть були власником одного з них!

Samsung C100

Тонкий, стильний, з кольоровим екраном і гарною поліфонією. На момент запуску (2003) рік його можна було чесно назвати стильною трубкою. Ну і звичайно ж, зовнішній вигляд. Правда співвідношення між екраном і корпусом залишали бажати кращого. Але в епоху кнопкових телефонів це не вважалося непристойним, це зараз всім подавай 87% покриття екрану … ..

Siemens A50

Можливо, у когось з ваших знайомих був такий апарат. Ніяких кольорових екранів (для початку 2000-х це було нормою), зате була записна книжка, органайзер і блокнот. Взагалі Siemens користувався чималою популярністю в ту епоху. Чи не багато в чому завдяки гарному дизайну і системи меню. А пам’ятаєте цю красиву жовту підсвічування екрану і клавіш? Ех, часи. 

Motorola C350

Ще один популярний бренд в ті часи. Новенький Motorola міг похвалитися кольоровим зображенням, 24-голосною поліфонією і повноцінним GPRS. Тоді телефони цього бренду мали свій впізнаваний, можна сказати, агресивний стиль: різкі кути і упор на обтічні елементи дизайну. Безумовно, один з бестселерів того часу.

Nokia N-Gage

Спроба Nokia поєднати в одному пристрої смартфон і ігрову приставку. Знову ж, пристрій вирішувало головну проблему геймінга на телефонах – незручне управління. В N-Gage додали повноцінний лівий стик і розташували кнопки за аналогією зі старими геймпадом в стилі Sega Genesis. 

Nokia 3310

Цей телефон неможливо не включити в рейтинг ретро. Мабуть, це єдиний пристрій «тієї епохи», з яким знайоме молоде покоління (спасибі величезній кількості жартів про його міцність). Цей Nokia був невбиваним. Так, він був товстим, незграбним і багато жартували про те, що це цегла, але зате який! До речі, він вважається одним з найбільш продаваних пристроїв за всю історію Nokia – більш 126 мільйонів. Тут було чотири гри, калькулятор, таймер і навіть система голосового набору. Воістину музейний експонат.

А який телефон їх тієї епохи подобався вам найбільше?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут