Флагманський iPhone 12 Pro Max і правда крутий. У нього найкращий екран, топова камера, він працює довше трьох інших iPhone 12. Але є і недоліки.

Старий дизайн в новому форматі

iPhone 5 був прекрасний. Для своїх розмірів. iPhone 12 Pro Max теж хороший. Але тільки, коли на нього просто дивишся. Для величезного смартфона такий дизайн чи підходить. Торці девайса, який важить, між іншим, аж 226 грам, буквально упиваються в шкіру на пальцях. Якщо у вас звичайний розмір долоні, вже через півгодини ви втомитеся від “Про Макса”.

Гігантський айфон

Так, на ньому приємно дивитися кіно. Але користуватися кожен день 6,7-дюймової лопатою не завжди комфортно. Якщо ви, звичайно, не Гуллівер. Використовувати iPhone 12 Pro Max однією рукою ще менш зручно, ніж iPhone 11 Pro Max. Про дівчат навіть не говоримо.

Камери круті, але є нюанси

Так, багато в чому камери нового флагмана крутіші, ніж камери торішнього. Але не в усьому.

Так, змінилася дистанція фокусування. При близькому зйомці новий айфон потрібно тримати приблизно на 3, а то і 4 см далі від об’єкта, ніж старий. З макрозйомкою через це можуть виникнути великі проблеми. І це дуже дивно. Крім того, у 1 Pro Max телевик світліший, при оптичному зумі якість було вища.

Батарея – це косяк

Чудес чекати не варто. У новинки ємність акумулятор менша. Але працює в більшості випадків смартфон настільки ж довго, як і попередник. Але в тих же іграх розряджається мало не в рази швидше. Дуже дивно, так?

У коробці порожньо

У iPhone 12 Pro Max в стандартній комплектації лише шнур, пара паперів, наклейка і сам айфон. Для преміального девайса за 50 тисяч гривень – зовсім жахливо. Швидку зарядку доведеться докуповувати. Навушники теж.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут