Агентство “Прайм” поділилося новим матеріалом, в рамках якого керівник ІТ-відділу розробника програмного забезпечення розповів, чому смартфон перестає заряджатися.

Так, згідно з даними експерта, однією з причин, по який телефон перестає заряджатися, є проблеми з блоком живлення. Вони, в свою чергу, можуть виникати через неякісних комплектуючих. Для того, щоб перевірити, чи пов’язана відсутність живленн смартфона з зарядним пристроєм потрібно підключити до нього інший гаджет і подивитися, чи відбувається процес зарядки.

Експерт також зазначив, що дешевизна і погані технічні особливості можуть вплинути і на функціонуванні кабелю. Зокрема, це позначається на вольтамперних характеристиках на вході смартфона, навіть якщо проблем із зарядним блоком не спостерігається. Крім того, експерт застеріг, що порваний або надірваний поруч з роз’ємом кабель може привести до необоротного для смартфона результату.

Фахівець відзначив, що найбільш уразливим для поломки місцем є зарядний роз’єм. “Зазвичай кількох енергійних” вийняв-вставив “на роз’ємі досить для здирання оксидів і зачистки контактів, якщо вони не забиті брудом. Будьте уважні, не вставляти кінцевий роз’єм зарядного кабелю до відповідного вхідний роз’єм на смартфоні “- поділився Черток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут