Звичайне проходження новинки Cyberpunk 2077 займає у геймерів від 20 до 170 годин – в залежності від того, який контент хоче отримати користувач. Напевно, не варто було й сумніватися, що у спідраннеров свій погляд на речі. Новий світовий рекорд швидкісного проходження довгоочікуваної гри – трохи більше трьох годин.

Рекорд належить геймеру з ніком Hitchyyy. На проходження кожного акту бойовика у нього пішло приблизно по годині. Для цього спідраннеру довелося не тільки пропускати всі діалоги, а й знайти оптимальний шлях для виконання завдань з екшен-складової. Також геймер знайшов найвигідніший спосіб переміщатися по світу: замість автомобіля він використовував стару добру схему «розприжки», штовхаючи себе вперед за допомогою бага в режимі уповільнення. Таким чином з грою вдалося впоратися за 3 години 15 хвилин 39 секунд.

Власник попереднього рекорду Leko здолав футуристичний екшен майже з таким же результатом, але Hitchyyy вдалося перевершити його на 7 хвилин. Звичайно ж, поки спідраннери не виявлено всі хитрощі, що дозволяють скоротити швидкісне проходження Cyberpunk 2077. Ймовірно, рекорд Hitchyyy теж протримається недовго. Нагадаємо, що не так давно автори гри полагодили баг, здатний зіпсувати файли збережень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут