Одна з найскладніших ігор для PS4 вийде на ПК

У мережі почастішали чутки про розробку порту гри Bloodborne на персональні комп’ютери. П’ять років тому проєкт від FromSoftware вийшов ексклюзивно для PlayStation 4, хоча багато основних тайтлів розробника виходили на інших платформах: серія Dark Souls, Sekiro: Shadows Die Twice і майбутній Elden Ring.

Одна з найскладніших ігор для PS4 вийде на ПК
Скріншот з Bloodborne

У травні сторінка ПК-версії Bloodborne з’явилася на Amazon France. У Sony заявили, що це було помилкою. Гра з’явилася нарівні з Horizon Zero Dawn і Death Stranding – колишніми ексклюзивами PS4, вихід яких на Windows вже офіційно підтверджено.

Як пише Wccftech, олії у вогонь підливають інсайдери з ігрової індустрії. Про підготовку порту Bloodborne для ПК в своєму твіттері написав стример Sloth Mom. Блогер посилається на надійне джерело і стверджує, що знає, хто займається перенесенням гри.

Одна з найскладніших ігор для PS4 вийде на ПК

Цю інформацію побічно підтвердив ще один довірений блогер Wario64. «Ви можете зіграти в Bloodborne на ПК через сервіс PS Now або трохи почекати», – написав він. Крім того, про розробку ПК-версії гри повідомив Jawmuncher, модератор великого ігрового форуму ResetEra.

Говорити з упевненістю про офіційний запуск Bloodborne для комп’ютерів поки, звичайно, не можна. Проте чутки відразу від декількох джерел, а також вже намічений тренд на перенесення великих тайтлів на інші платформи дає велику надію, що скоро Sony зробить офіційний анонс.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут