У своєму останньому відео відомий інсайдер серії ігор Call of Duty “TheGamingRevolution” поділився інформацією про те, що Call of Duty 2020 року, дію якої буде відбуватися у В’єтнамі, буде показана в цьому місяці.

TheGamingRevolution повідомляє, що Activision візьме участь в Літньому ігровому фестивалі від Джеффа Кейлі, і тут вони поділяться подробицями про Call of Duty в цьому році.

Раніше TheGamingRevolution, поряд з іншими джерелами, включаючи Джейсона Шрайера з Bloomberg, показав, що наступна гра серії Call of Duty імовірно буде називатися Call of Duty: Vietnam і буде присвячена війні у В’єтнамі.

Якщо новина про Call of Duty 2020 року, яка не буде перезапуском Black Ops, розчаровує вас, не хвилюйтеся. TheGamingRevolution стверджує, що деякі улюблені персонажі, такі як Френк Вудс, можуть з’явиться в грі в камео ролях, що може послужити містком до наступної гри Call of Duty від студії Treyarch в 2022 році.

Нарешті, TheGamingRevolution також натякає на те, що незабаром в Warzone можуть з’явитися підказки щодо Call of Duty 2020.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут