Популярний онлайн-шутер CS:GO не перестає дивувати і продовжує бити рекорди. Цього разу CS:GO поставив рекорд по онлайну в умовах масових карантинів. Як показують дані порталу SteamDB, ввечері п’ятниці 17 квітня в онлайн-шутері CS:GO одночасно перебувало понад 1,3 млн осіб. Це стало новим історичним рекордом відвідуваності гри.

Примітно, що CS:GO регулярно б’є свої ж рекорди вже з початку року. Наприклад, 12 січня в CS:GO одночасно “рубилося” понад 822 тис. користувачів – на той час це був найкращий показник з квітня 2016 року. Тоді піковий онлайн досяг 850 тисяч осіб. Але CS:GO не зупинився на цих показниках і за кілька місяців шутер істотно поліпшив свої показники.

Показники CS:GO вже давно намагаються наздогнати інші шутери, але поки ніхто не може підійти до таких масових показників. Наприклад, CS:GO обходить за показником пікового онлайну інший популярний проект Valve — Dota 2. Але у Dota 2 максимальний показник в квітні – 798 тисяч, а вже в березні Dota 2 вдалося подолати планку в 1 млн користувачів.

До речі, 17 квітня в офіційному Twitter CS:GO був заявлений ряд змін в грі: тестуються арени розминки 1 на 1, які замінюють поточну розминку. Також додана нова настройка “Показати приціл гравця”, яка дозволяє вам бачити (і використовувати) приціл гравця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут