Безумовно, більша частина українців – це абоненти так званої “Великої трійки” операторів, до якої належить Kyivstar, Lifecell та Vodafone. Всі ці оператори мають як плюси, так і мінуси, і пропонують досить багато тарифних планів. Зрозуміло, що подібні монополії ведуть до застою, але все повинен змінити новий оператор мобільного зв’язку, який шокував своїми дешевими цінами. 

Цей оператор називається “Lycamobile”, і, хоч в Україні про нього поки знають далеко не всі абоненти, але це справді великий оператор, оскільки присутній майже в тридцяти європейських країнах. Цей оператор може запропонувати абонентам 3 справді цікаві та доступні пакети послуг. 

“Все в одному XS” – найдешевший зі всіх тарифних планів на ринку, оскільки коштує лише 30 гривень на місяць. За цю справді скромну суму абонент отримує безліміт на дзвінки по мережі Kyivstar, 60 хвилин дзвінків та 30 SMS на номери інших мобільних операторів, а також 4 ГБ інтернету. “Все в одному S” – це 650 хвилин з 50 SMS на номери інших операторів, 30 хвилин на виклики в інші країни, а також 8 ГБ інтернету лише за 50 гривень на місяць. Рекордсмен – тарифний план “Все в одному М”, в рамках якого користувач отримує 800 хвилин для дзвінків на номери інших операторів, 100 SMS, 40 хвилин для викликів у інші країни та 20 ГБ інтернету – і все це лише за 80 гривень на місяць. 

Таких дешевих цін вдалося досягти лише завдяки тому, що Lycamobile – це віртуальний мобільний оператор, завдяки чому немає витрат на офіси, постійних співробітників, а вся техпідтримка надається онлайн. Для того, щоб отримати SIM-карту оператора, слід просто замовити її на офіційному сайті, після чого ви отримаєте її поштою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут