Київстар показав, наскільки українці дотримуються режиму самоізоляції під час карантину. На офіційному сайті була опублікована онлайн-карта.

Її склали за анонімними даними з пристроїв українців, які користуються мобільним зв’язком та інтернетом.

“Ми зібрали цю та іншу цікаву big data аналітику на інтерактивних картах і графіках. Будьте в курсі залишаючись вдома”, – зазначається на сайті компанії.

На момент виходу матеріалу найбільше користувачів ізолюється в Київській та Одеській областях: там індекс самоізоляції перевищує 25%. У Київській області двадцять дев’ять відсотків громадян не залишають свої будинки, а в Одеській області цей показник становить двадцять два відсотки.

Статистика самоізолювався українців. Фото: скріншот з офіційного сайту Київстар.

Слідом йде Харківська область з дев’ятнадцятьма відсотками самоізолювався, а також Львівська, відсоток ізоляції в якій більше 18,5 відсотків.

Найгірше справи йдуть в Луганській і Донецькій областях. За Крим даних у Київстару немає.

В Україні зареєстрували 2 777 випадків COVID-19, з них 83 летальних. При цьому найстрімкіше коронавірус поширюється в Чернівецькій області та Києві. 

Найменше постраждали в Миколаївській, Луганській і Чернігівській області. Український МОЗ передбачає, що даним захворюванням може перехворіти два відсотки українців або вісімсот тисяч чоловік, і це оптимістичний розвиток ситуації. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут