Російські соцмережі “ВКонтакте” і “Однокласники” заблокували в Україні три роки тому, і 15 травня заборона втрачає силу. Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Федієнко заявив, що президент Володимир Зеленський має намір продовжити заборону.

Так, глава держави вже прийняв рішення, а розпорядження вже в Офісі президента, передає “Обозреватель“.

За словами нардепа, соцмережі після 15 травня ніхто розблокує. При цьому сам Федієнко виступає за введення економічних санкцій проти компаній з російським капіталом, але не вибірково.

“Я завжди буду проти будь-якого технічного блокування на мережах операторів. З населенням потрібно працювати інформаційно, створюючи свої канали донесення інформації”, – підкреслив “слуга”.

У свою чергу глава СБУ Іван Баканов запропонував продовжити блокування “Вконтакте” і “Однокласники” ще на 3 роки. За період дії санкцій українців у цих соцмережах стало в 3 рази менше.

“Фейки в країнах усталеної демократії прирівняні до зброї масового ураження. Проти України йде гібридна війна, і ми продовжуємо протистояти інформаційним атакам з боку РФ. Тому в продовженні санкцій є сенс: цим ми захистимо наших громадян від фейків і маніпуляцій, а відповідно – збережемо безпеку держави в цілому”, – вважає Баканов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут