На урядовому сайті України, зокрема Антимонопольний комітет оприлюднив попередження для всіх гігантів стільникового зв’язку. Яке гласить:” на весь час карантину заборонено піднімати тарифи усім операторам мобільного зв’язку, в противному випадку їх чекають великі штрафні санкції.” Глобальна біда не час для того аби наживатись на проблемах людства.

Контролювати дотримання усіх наказів буде держава

На території нашої держави зараз діє надзвичайна ситуація, для того аби запобігти поширенню китайського Covid-19, влада спрямовує всі заходи безпеки аби максмально вберегти людей від зараження цією “чумою” 2020 року. В такій ситуації багато свідомих громадян залишаються вдома, і аби їм було комфортно проводити час на самоізоляції велика кількість інтернет сервісів відкривають безкоштовне навчання,перегляд фільмів, безоплатні ігри, а це в свою чергу впливає на якість інтернет передачі трафіку, і зокрема на якість швидкості всесвітньої мережі. Через це багато відомих сервісів змушені, наприклад, знижувати якість відео, аби інтернетом могли насолоджуватись всі жителі нашої планети. Адже більшість населення Землі знаходиться на карантині.

Читайте також  Як мобільні оператори стежать за українцями на карантині

Як повідомляють фахівці з Антимонопольної комісії,  що оператори мобільного зв’язку можуть скористатись цією ситуацією. Зокрема, вони можуть змінити:

  • Вартість абонентської плати в найпопулряніших тарифних планах.
  • Закриття усіх бюджетних тарифних планів.
  • Переведення своїх клієнтів на значно дорожчі тарифні плани, закриваючи дешеві тарифні плани.
  • Значне погіршення якості послуг, що надаються в рамках даних тарифних планів.

Всі ці речі заборонили робити експерти з АМКУ. Порушення цих правил призведе, до значних штрафів з боку держави.

Також варто зазначити, що поки що оператори навпаки роблять все аби карантин пройшов у їхніх користувачів максимально комфортно. Зокрема, більшість операторів зробили багато сервісів без плати за трафік, абоненти можуть сидіти в соціальних мережах, в інших розважальних програмах цілком без обмежень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут