Для читачів нашого видання вже давно не секрет, що у оператора Vodafone є ціла лінійка тарифів, до яких можна підключитись лише за умови отримання спеціальної пропозиції. Одним з найпопулярнішим з них є Vodafone 4G Smart S, який пропонує доволі непогані умови всього за 65 гривень на місяць:

 • 5 ГБ Мобільного Інтернету
 • Безліміт в мережі
 • 200 хв по Україні.

В понеділок, 16 березня, на внутрішній мобільний телефон нашої редакції надійшов дзвінок з номеру +380501108901, як виявилось, звонили від Vodafone з пропозицією підключити тарифний план Vodafone 4G Smart S за 65 гривень на місяць, на що була дана згода, так як поточний тариф, Ligt+, не влаштовував і номер вже не поповнявся більше року. Після цього була отримана смс:

Читайте також  Xiaomi пояснила, чому флагманський Mi 10 буде швидше і економічніше смартфонів 2019 року

Умови підключення наступні:

Vodafone 4G Smart S

Після набору комбінації гроші благополучно були зняті з рахунку, після чого було отримано наступне смс:

Як видно зі скріншоту, ніякого Vodafone 4G Smar S підключено не було, а був просто продовжений тариф Ligt+. Після дзвінка до оператора була отримана відповідь, що на для вашого номеру немає ніяких спеціальних пропозицій, тому нічого зробити ми не можемо.

В підсумку лише хочеться попередити наших читачів,  та закликати бути більш пильними.

5 КОМЕНТАРІ

 1. В КИЕВСТАРЕ – НЕ МЕНЬШИЕ МОШЕННИКИ, ЧТО Я ИМ И ОБЪЯВИЛ В ИХ ОФИСЕ НА ДЕГТЯРЁВСКОЙ 53

 2. Не вижу в посте смс про факт смены тарифа, это все реклама их услуг, они не утверждали что сменили тариф, вы добровольно пополнили раньше времени. Я тоже попалась на эту уловку, пополнила раньше прихода смс, а потом долго пыталась дозвониться до “отдела который занимается акционными тарифами”, надо ли говорить, что когда дозвонилась акция на смену тарифа для моего номера закончилась? Это не обман, это хитров***сть. Не ведитесь на это. И если уже попались, ждите смс о том, что ваш тариф изменен и только потом пополняйте счет, никаких комбинаций.
  Сейчас водафон раз в два дня шлет мне смс с предложением халявных денег после пополнения, но хрен вам. Не собираюсь его пополнять вообще, с таким отношением к абонентам, я буду занимать место в билинговой системе, но не буду приносить вам денег. Всего плохого, Водафон.

 3. Если автор не умеет читать, то ето его проблемьі. Там же написано после смс о смене пакета пополнить на 65 грн. Зачем раньше пополнил….? Автор походу дурачек..

 4. Згоден, що автор просто поспішив поповнити рахунок.
  Сам опинився в такій ситуації, щоправда результат позитивний – тариф змінили, але рахунок ще не поповняв.
  Дзвонилиз номера 0501178900.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут